About

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor

Histori

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor

Bar and
Restaurant

Ambjentet e Hotel Bar Restaurant Fantasy ofron shermim recepsioni 24 ore, sherbim bari, sherbim restoranti me menu te larmishme ku perfshihen kuzhina tradicionale dhe mesdhetare. Gjithashtu permban salle koference, ashensore, verande me kapacitet deri ne 150 persona, sherbim dhome, WiFi falas ne te gjithe ambjentin, sherbim lavanderie, parkim falas, transport bagazhesh, sherbim taxi. Stafi yne eshte i gatshme per te mirepritur dhe garantuar cilesi maksimale sherbimi.

Bar and
Restaurant

Contact us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Na kontaktoni

Tel: +355 69 43 03 433
Email: info@fantasyhotel.al
Adresa: St. Zejtarve, 6001 Gjirokaster, Albania

By Tok Digital Agency, Web Design in Albania